Müügitingimused

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad SINUKOER.EE veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja UPSPIRE OÜ (edaspidi Sinukoer.ee) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Sinukoer.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

Sinukoer.ee veebipoes tellimust vormistades ning maksmist sooritades, kinnitab Tarbija, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

Sinukoer.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi, nimetatud muudatusi kajastatakse Sinukoer.ee veebilehel.

Hinnainfo

Kõik Sinukoer.ee veebipoes toodud hinnad on Eurodes (€).

Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (24 tundi pärast tellimuse vormistamist).
Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja Sinukoer.ee vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

Sinukoer.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi, nimetatud muudatusi kajastatakse Sinukoer.ee veebilehel.

Tellimuse vormistamine

 1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi.
  2. Tellimuse vormistamiseks on vaja vajutada ostukorvis lingile Esita tellimus, täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.
  3. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Sinukoer.ee arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Maksevõimalused

Sinukoer.ee e-poes on võimalik tasuda kasutades:

 • Tasumine pangaülekandega – Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile arve koos tasumiseks vajalike rekvisiitidega. Pangaülekandega tasumisel märkige makse selgitusse tellimuse number. Koopia tellimuse arvest saadetakse ka teie e-posti aadressile, et saaksite selle soovi korral välja trükkida.
 • Krediitkaart – krediitkaardiga maksmine toimub Stripe Payment Gateway kaudu ning vajab makse sooritamiseks vaid pangakaardi andmeid.
  Aktsepteeritud kaardid:
  • Visa (Verified by Visa)
  • Mastercard (Securecode)
 • Pangalink – Sobiva pangalingi saad valida ostu vormistamisel, tegemist on kiire ja turvalise viisiga e-poes tasumiseks. Sinukoer.ee pangalinke pakub Maksekeskus AS.
  Võimalikud pangalingid on: Swedbank, SEB, LHV, Luminor.

Kohaletoimetamine

Kõik tellimused töödeltakse 1 – 2 päeva jooksul pärast tellimuse saamist ning makse laekumist, välja arvatud Eesti pühad ja nädalavahetused. Nädalavahetustel või riiklikel pühadel saadud tellimused edastatakse järgmisel tööpäeval.

Toimetame Eesti siseselt kohale pakiautomaadiga, hind sõltub valitud teenusepakkuja hinnakirjast.

Kohaletoimetamine Eestis 17 – 25 tööpäeva alates tellimuse tegemisest kuni pakiautomaati kohaletoimetamiseni. Palume arvestada, et tarneajad on hinnangulised. Peale Teie tellimuse postitamist, usaldame paki kättetoimetamise postiteenuse osutajale. Palume arvestada kättetoimetamise aegu kingituste ja tellimuste ostmisel.

Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Tarnepartnerid ja tarneriigid

Sinukoer.ee kasutab kauba kohaletoimetamiseks Omniva (Omniva) teenust.

Pakke on võimalik kätte saada:

 • Omniva pakiautomaat – Suurim pakiautomaadivõrgustik, avatud 24/7. Paki saad välja võtta vaid 15 sekundiga ja just siis kui Teile sobib.

Kauba kohaletoimetamine toimub ainult Eesti piires.

Sooduskood

Ostukorvi hinda on võimalik alandada sooduskoodi abil. Sooduskoode jagatakse erinevate reklaamikampaaniate raames kauplustes, sotsiaalmeedias, e-maili teel või reklaambänneritel. Sooduskoodid võivad omada rahalist väärtust, pakkuda allahindlust protsendi kujul või pakkuda tasuta transpordi võimalust.

Sooduskoodi kasutamiseks tuleb kood sisestada ostukorvis olevasse sooduskoodi lahtrisse. Kui sooduskood on kehtiv ja sisestatud korrektselt kajastub soodustus eraldi reana tellimuse kokkuvõttes enne makse kinnitamist.

Sooduskoode ei saa omavahel kombineerida, korraga saab kasutada ainult üht sooduskoodi.

Tagastamisõigus

Tarbija tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole Sinukoer.ee veebipoest tellimise eripära.

Vastavalt VÕS §-le 56 lg 1, on kliendil õigus taganeda lepingust 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.
Kauba tagastamiskulud kannab Tarbija, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis.
Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Sinukoer.ee-l õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb Tarbijal esitada Kauba ostust taganemise avaldus vabas vormis e-posti aadressile info@Sinukoer.ee hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.

Tarbija ei pea kaupa tagastama logistikafirma vahendusel, kui Sinukoer.ee on nõustunud kaubale ise järele tulema.

Sinukoer.ee tagastab taganemisavalduse kättesaamisel tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik tarbijalt lepingu alusel saadud tasud, muu hulgas Tarbija kasutatud eseme kättetoimetamise kulud.

Pretensiooni esitamise õigus

Sinukoer.ee vastutab Tarbijale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Tarbijale.

Tarbijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Sinukoer.ee poole e-posti aadressil info@sinukoer.ee, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti ning esitama järgmise informatsiooni: nimi, kontaktandmed ja toote puudus.

Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad Sinukoer.ee ja Tarbija omavahel kokku.
Sinukoer.ee ei vastuta Tarbija süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena ning toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

Vastutus ja vääramatu jõud

Sinukoer.ee ei vastuta Tarbijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Sinukoer.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

Isikuandmete kaitse ja töötlemine

Isikuandmete vastutav töötleja on Sinukoer.ee, tarbija isikuandmeid töödeldakse kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega.

Sinukoer.ee kogub Tarbija isikuandmeid kliendikonto loomisel ja/või tellimuse vormistamisel.
Töödeldavad isikuandmed on Tarbija nimi, e-posti aadress, mobiiltelefoni number, pangarekvisiidid ja tarbimiseelistused.

Sinukoer.ee edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Sinukoer.ee kasutab isikuandmeid Tarbijale teenuste osutamiseks, edasi arendamiseks ja personaliseerimiseks. Nimetatud teenuste all tuleb eelkõige silmas pidada Sinukoer.ee veebisaidil Tarbijatele kaupade müüki ja personaliseeritud pakkumiste korraldamist.

Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks. Eelnimetatud isikuandmete kasutamise nõusolekut ei saa tagasi võtta tagasiulatuvalt.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Tarbijal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Kohtusse. Sinukoer.ee-l on õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Kohtusse.1