Tellimine

Tellimuse vormistamine

  1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi.
  2. Tellimuse vormistamiseks on vaja vajutada ostukorvis lingile Vormista ost, täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.
  3. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Sinukoer.ee arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine
Peale müügilepingu jõustumist (Tarbija arve tasumist) edastab Sinukoer.ee tellimuse tootjale, kes annab selle üle kohaletoimetamiseks meie logistikapartneritele.

E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Sinukoer.ee pangakontole.
Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

Sinukoer.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Sinukoer.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 17-25 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 36 kalendripäeva jooksul.

Tarnepartnerid ja tarneriigid

Sinukoer.ee kasutab kauba kohaletoimetamiseks Omniva (Omniva) teenust.

Pakke on võimalik kätte saada:

  • Omniva pakiautomaat – Suurim pakiautomaadivõrgustik, avatud 24/7. Paki saad välja võtta vaid 15 sekundiga ja just siis kui Teile sobib. Tasuta transport.

Kauba kohaletoimetamine toimub ainult Eesti piires.