Allahindlus!

SINUKOER™ LEMMIKLOOMA KARVADE PUHASTAJA​

23.99

Parim kingitus lemmiklooma omanikule! Sinukoer™ karvade eemaldaja puhastab tõhusalt kõik lemmiklooma karvad Teie mööblilt, riietelt ja teistelt esemetelt! Puhastatud karvad kogutakse kokku eemaldajas asuvasse konteinerisse, mis välistab karvade lendlemist puhastamise ajal ja kerge jäätmete käitluse. Sinukoer™ karvade eemaldaja puhul kasutatakse kleeprullide asemel spetsiaalset pinda, mis on taaskasutatav, mille tõttu ei ole Teil vaja pidevalt osta ega vahetada kleeprulle. Muuda oma lemmiklooma karvade puhastamine lihtsamaks!

Sinukoer™ karvade eemaldaja kasutamine on lihtne ning vastupidav konstruktsioon koos taaskasutatava lindiga tagab pikaajalise kasutuse, tänu millele ei pea te muretsema pideva kleeprulli vahetuste pärast.

*Komplekt sisaldab 1x SINUKOER™ karvade eemaldaja.

Tarneaeg: 15 – 27 tööpäeva

Parim kingitus lemmiklooma omanikule… Lihtne kasutada, kerge puhastada. Vali taaskasutatavus!

 

OMADUSED

✓  Taaskasutatav- kleeprullide asemel kasutatakse spetsiaalset pinda, mis on taaskasutatav ja kergesti puhastatav. Tänu sellele ei ole Teil vaja pidevalt osta ega vahetada kleeprulle ning säästate ka loodust hoides.

  Lihtne kasutada – edasi-tagasi liigutusega kogutakse kokku kõik pinnapealsed lemmiklooma karvad, kogutud karvad hoiustatakse eemaldaja sees asuvas konteineris. 

  Kerge puhastada – eraldi konteineris karvade hoiustamine muudab lihtsaks jäätmete käitluse, spetsiaalset pinnast on võimalik puhastada kerge vee all loputades. 

  Sobib iga eseme puhastamiseks – kasuta Sinukoer™ karvade eemaldaja iga pinnase peal – olgu selleks mööbel, riideese või voodipesu.

  Vastupidav – ABS plastikust kere ja taaskasutatav spetsiaalne pinnas tagab Sinukoer™ karvade eemaldaja pikaajalise kasutuse.

TAASKASUTATAVUS

Sinukoer™ karvade eemaldaja puhul kasutatakse kleeprullide asemel spetsiaalset pinda, mis on taaskasutatav, mille tõttu ei ole Teil vaja pidevalt osta ega vahetada kleeprulle.

LIHTNE KASUTADA

Sinukoer™ karvade eemaldaja kasutamine on lihtne, edasi-tagasi liigutusega kogutakse kokku kõik pinnapealsed lemmiklooma karvad, kogutud karvad hoiustatakse eemaldaja sees asuvas konteineris.

KERGE PUHASTADA

Sinukoer™ karvade eemaldajas on eraldi konteiner karvade hoiustamiseks, mis muudab lihtsaks jäätmete käitluse, lisaks on spetsiaalse pinnase puhastamine võimalik kergelt vee all loputades.

 

SOBIB IGA ESEME PUHASTAMISEKS

Sinukoer™ karvade eemaldaja sobib kasutamiseks iga pinnase peal – olgu selleks mööbel, riideese või voodipesu.

LISAINFORMATSIOON

Suurus:
19.5 x 7 x 19 cm
Kaal:
0.1 kg
Värv:
Valge
Materjal:
Plastik
Tarneaeg:
15 – 27 tööpäeva

Täna hinnad 50% tavapärasest SOODSAMAD. Lihtsalt vajutage Lisa korvi ja muutke oma lemmiku seiklused turvalisemaks!